Nauczyciele centrum Virtuo

CENTRUM GITAROWE

Anna Bukowska
Założycielka Virtuo, magister sztuki, gitarzystka, pedagog.
- Nauczycielka klasy gitary w Centrum Gitarowym Virtuo
- Absolwentka Studium Pedagogicznego przy AM w Gdańsku
- Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku klasy gitary klasycznej
- Uczestniczyła w wielu kursach mistrzowskich dla gitarzystów i spotkaniach metodycznych
- Występowała jako solistka podczas Koncertu z Orkiestrą Filharmonii Koszalińskiej oraz Koncertu z Orkiestrą Akademicką w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku
- Nauczycielka klasy gitary w Szkole Muzycznej im. Janiny Garści w Tczewie
- Muzyk Teatru Wybrzeże współpracujący przy projekcie „FADO” i „FATUM” (zagrała w tym projekcie ponad 180 koncertów podczas różnych Festiwali i Koncertów w całej Polsce)
- Jako pedagog jest bardzo zaangażowana w swoją pracę organizując liczne koncerty gitarowe, przygotowując uczniów do spotkań gitarowych oraz konkursów. Ma na swoim koncie wiele osiągnięć zawodowych.

Leszek Dranicki
Gitarzysta, wykładowca, kompozytor, autor tekstów.www.myspace.com/leszekdranicki
Związany z muzyką od zawsze, zadebiutował z własnym trio w latach siedemdziesiątych. Następnie z kilkoma przyjaciółmi utworzył zespółBASZTA, nagrodzony na festiwalu Jazz Nad Odrą w roku 1977. Z zespołem koncertował w klubach Polski, Niemiec, Finlandii i Szwajcarii.W latach osiemdziesiątych, zaproszony do współpracy z super grupą KRZAK, wziął udział w nagraniach kilku płyt i odbył liczne trasykoncertowe.Odbył też trasy koncertowe m. in. z Tadeuszem Nalepą i zespołem SAMI SWOI.W 1986 roku nagrał pierwszą samodzielną płytą„With A Little Help…” dla Polskich Nagrań. Muzyka z tej płyty posłużyła jako tło do programu telewizyjnego według jego scenariusza, którywyemitowała dwukrotnie ogólnopolska „Dwójka”. Po nim nagrałkolejny program według własnego scenariusza p.t. „Kolory”, równieżdwukrotnie emitowany. W nagraniachi programach TV wzięli udział Zbigniew Jaremko, Eryk Kulm, Andrzej Cudzich i inni.W latachdziewięćdziesiątychbrał udział w awangardowym projekcie Ryszarda Gwalberta Miśka Teatr Instrumentalny przy Teatrze Muzycznym wGdyni w towarzystwie m.in. Olgi Szwajgier i Helmuta Nadolskiego. Laureat konkursu Festiwalu WokalistówJazzowych. Kompozytor, autortekstów w języku polskim i angielskim. Od 1998 roku nagrał trzy autorskie płyty:”Duet”, „Andaluzja” i „Kolędy Jazzowe”. W nagraniachwzięli udział Maciej Sikała, Piotr Wojtasik, Leszek Możdżer,Piotr Lemańczyk, Jacek Olter. Koncertował solo, w duetach i z własnym trio dlapubliczności polskiej, europejskieji amerykańskiej. Jako muzyk sesyjny pojawił się na płytach przyjaciół – Rudiego Schubertha, GoranaLarsena,Piotra Lemańczyka i innych. Od dwudziestu lat wykładowca Małej Akademii Jazzu.W latach dziewięćdziesiątychrozpocząłdziałalność publicystyczną zamieszczając cyklicznie w tygodniku muzycznym „WOW!!!” obszerne fragmenty autobiografii p.t.: „ByłemKlezmerem” oraz „Byłem Bigbitowcem”. Był felietonistą Dziennika Bałtyckiego ze swoimi cotygodniowymi „Zapiskami przechodnia”. Autorrecenzji muzycznych dla pism fachowych, notatek na płytach CD zaprzyjaźnionych muzyków.

Marcin Wądołowski
Gitarzysta, kompozytor.www.themoongang.pl
Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku. Zdobywca I nagrody w VII Międzynarodowym Konkursie im. K. Sosińskiego: ESTRADAGitarowych Talentów i tytułu Największej Nadziei XI Międzynarodowego Festiwalu Gdańskie Spotkania Gitarzystów 2001.Współpracuje zzespołem „Czerwone Gitary” w charakterze muzyka sesyjnego i kompozytora na płytach „Jeszcze gra muzyka” oraz „OK”. Posiadawieloletnie doświadczenie w nauczaniu gry na gitarze elektrycznej, w zakresie muzyki bluesowej, rockowej i jazzowej.

Kinga Pruś
Wokalistka, gitarzystka, kompozytorka, autorka tekstów.
Jest absolwentką wokalistyki jazzowej oraz wydziału instrumentalnego (gitara klasyczna) Akademii Muzycznej imStanisława Moniuszki w Gdańsku . Jest laureatką wielu konkursów i festiwali. Tworzy m.in. zespół z siostrąKaroliną, który w ostatnim czasie zdobył Nagrodę Dziennikarzy na „Bałtyk Festiwal- Media i Sztuka” i zostałlaureatem Konkursu „Młoda Metropolia” w ramach festiwalu ” Metropolia Jest OK!” Z powodzeniemreprezentowała Polskę na festiwalu „Terriotory of Peace” w Kaliningradzie. Od kilku lat Kinga uczy gry na gitarzei śpiewu dzieci, młodzieży i dorosłych.

Michał Kusz
Gitarzysta, muzyk sesyjny
Michał Kusz, ur. w 1973 roku w Gdyni gitarzysta, nauczyciel, muzyk sesyjny. Od 1992 związany z grupą Bielizna i alternatywną sceną Trójmiejską. Jako muzyk współpracował z Leszkiem Możdzerem, czego efektem był udział w musicalach: Hair (prapremiera w 1999), Jesus Christ Superstar (premiera w 2000), Sen nocy letniej (premiera w 2001) w Teatrze Muzycznym w Gdyni. W 2003 był gitarzystą w grupie Tomasza Łosowskiego, z którą nagrał płytę C.V. W 2004 jako gitarzysta wystąpił na płycie Leszka Możdżera Pub 700. Obecnie jest członkiem zespołów Apteka, Ikenga Drummers, Bielizna i Maria Ka. Ma na swoim koncie współprace z takimi artystami jak Stanisław Sojka, Antoni Gralak, Sławek Jaskułke czy Irek Wojtczak. Od 20 lat jako absolwent Szkoły Muzycznej II st. im. Fryderyka Chopina w Gdańsku w klasie gitary klasycznej, prowadzi działalność dydaktyczną w Trójmieście, łącząc wiedzę teoretyczna z pasją do muzyki gitarowej wykonywanej współcześnie. W nauce kładzie nacisk na swobodne poruszanie się po gryfie, budowanie akordów i skal oraz prace prawej ręki determinującej rytmikę, traktując technikę i świadomość tego co i dlaczego się gra jako bazę. Stawia na indywidualizm ucznia. Całość ma spiąć się w umiejętność improwizacji, tworzenie własnych kompozycji i swobodną bądź wierną interpretacje ulubionych utworów.

Janusz „Macek” Mackiewicz
Kontrabasista i gitarzysta basowy, kompozytor, aranżer.www.januszmackiewicz.comwww.myspace.com/januszmackiewicz
Od urodzenia mieszkający i działający w Gdańsku. Autor internetowych warsztatów basowych „My – szkoła” i publikacji specjalistycznycho tematyce muzycznej. Współtwórca „Szkoły na bas” Janusza Popławskiego. Współzałożyciel i Prezes Stowarzyszenia Muzyków Jazzowych.Jeden z najlepszych kontrabasistów i gitarzystówbasowych w Polsce, od lat stanowi trzon trójmiejskich sekcji rytmicznych. Debiutował wBig Bandzie JazzowymJerzego Partyki, doskonaląc swój warsztat w znanej w latach 80-tych młodej gdańskiej formacji „New Coast”. Nastałe współpracuje z Przemkiem Dyakowskim i zespołem „Take It Easy”, z „Ikengą Drummers” Larrego OKUgwu, oraz prowadzi własnyzespół. Autor internetowych warsztatów basowych „My-szkoła” i publikacji specjalistycznych o tematyce muzycznej. Współpracował międzyinnymi z: Piotrem Baronem, W.Karolakiem,Tomaszem Szukalskim, Januszem Muniakiem, Krystyną Prońko, Janem PtaszynemWróblewskim,Jarkiem Śmietaną, Leszkiem Możdżerem.Występował na wielu znanych festiwalach jazzowych takich jak:Sopot Molo JazzFestiwal, Jazz Nad Odrą, Świdnik Jazz Festiwal, Gdynia Summer Jazz Days, Komeda JazzFestiwal, Złota Tarka. W roku 2003 nagrałpierwszą autorską płytę z kolędami „W Dzień Bożego Narodzenia”.W styczniu 2009r. ukazała się jego druga autorska płyta „Frogsville”,wydana przez gdyńską wytwórnię”Ecnalubma”. W lutym 2008 płyta „Melisa” Przemka Dyakowskiego, w nagraniu której brał udział,zyskałastatus Złotej Płyty.

Szkoła śpiewu - muzyka rozrywkowa, jazz, musical.

Joanna Knitter - klasa mistrzowska wokalu
wokalistka bluesowa i jazzowa.
Joanna Knitter - wokalistka działająca czynnie w kilku stylistykach muzycznych (m.in. swing, blues, country, reggae), wykładowca Akademii Muzycznej w Gdańsku. Na stałe związana z Przemkiem Dyakowskim i "Take it easy" oraz z autorskim projektem "Blues & Folk Connection". Solistka Filharmonii Kameralnej w Sopocie pod dyr. Wojciecha Rajskiego, z którą nagrała albumy "The Sound of Christmas" i "Piosenki Warsa i Szpilmana". Do tej pory wydała 12 płyt, a z zespołami zwiedziła kawałek świata (trasy po Szwecji, Niemczech, Szwajcarii, Belgii, Holandii, Czechach, Słowacji). Śpiewała na największych festiwalach muzycznych w Polsce i Europie, m.in.: Rawa Blues Festiwal (PL), Gevarenwinkel Blues & Roots Festival (BE), Rockabilly Day (HOL), Baltic Music Festival (SWE), Letni Festiwal Jazzowy w Krakowie (PL), Sopot Jazz Festival (PL), Blues Alive (CZE) i in. Uwielbia improwizację, Bonnie Raitt, Milesa Davisa i dobre country 🙂Obecnie jest wykładowcą Śpiewu oraz Interpretacji piosenki na Akademii Muzycznej w Gdańsku - Katedra Jazzu i Muzyki Estradowej.

Hanna Woźniak - klasa mistrzowska wokalu
wokalistka,aktorka dubbingowa, kompozytorka.
Znana na trójmiejskiej scenie wokalistka z doświadczeniem w wielu gatunkach muzyki rozrywkowej. Jazzowy warsztat kształciła pod okiemuznanych w kraju i na świecie pedagogów m. in.: Anny Domżalskiej, oraz Boba Stoloffa (improwizacja jazzowa). Dysponująca 5 oktawowymgłosem sprawnie manewruje zarówno w repertuarze Christiny Aguillery, jak i Rachelle Ferrel. Umiejętności nabyte podczas studiów naAkademii Muzycznej imienia S. Moniuszki w Gdańsku (Wokalistyka jazzowa), poszerzała na warsztatach m. in.: Doroty Miśkiewicz orazpiosenkarza gospel Briana Fentress?a. Do najpoważniejszych osiągnięć należy zaliczyć: I miejsca na 40 Międzynarodowych spotkaniachwokalistów jazzowych w Zamościu także wyróżnienie na 43 Old jazz meeting czyli prestiżowej „Złotej Tarce” .Oprócz doświadczeniawokalnego ma również na swoim koncie przygodę z teatrem oraz filmem. Występowała na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, oraz śpiewała jedną z piosenek w filmie "Strajk", nagrodzonego Oscarem reżyseraVolkera Schlondorff?a. Oprócz występów na scenie, przygotowywała wokalnie wraz z Adamem Kaufholdem solistów biorących udział wgłośnym koncercie musicalowym I Want It All, oprócz tego sama brała w nim udział jako solistka. Użyczała swojego głosu w charakterzebacking vocals m. in.: na płycie Sławka Wierzcholskiego ?Blues w filharmonii. Udanie próbowała swoich sił w programach Szansa nasukces ,Mam talent (3 etap). Ostatnio w programie X Factor zachwyciła jurorów brawurowym wykonaniem utworu Barbry Streisand.Doświadczenie sceniczne zdobywała śpiewając na tej samych scenach co: Urszula Dudziak, Ewa Bem, Mika Urbaniak, Aga Zaryan,Kasia Wilk, Ramona Ray i wielu innych. Współpracowała z wieloma uznanymi w Polsce i na świecie muzykami takimi jak: Sławek Jaskułke, Janusz Strobel, Janusz Mackiewicz,Dominik Bukowski, Piotr Lemańczyk, Tomek Przyborowicz, Adam Tkaczyk, Darek Herbasz, Artur Jurek, Robert Haas oraz wieloma innymi. Obecnie pracuje nad swoją debiutancką, płytą oraz jest w trakcie opracowywania własnej autorskiej metody rozwijania rejestrupiersiowego u kobiet, która wkrótce przekształci się w pracę naukową.Spod jej ręki wyrosło wielu przyszłych i obecnych studentów wokalistyki i musicalu Akademii Muzycznych a także kierunków aktorskich. Obecnie jest wykładowcą Śpiewu oraz Interpretacji piosenki na Akademii Muzycznej w Gdańsku - Katedra Jazzu i Muzyki Estradowej oraz wykładowcą w Studium Wokalno – Aktorskim im. D.Baduszkowej w Gdyni. Ponadto przygotowuje wokalnie Musical Evita w Poznaniu.

Krzysztof Majda
wokalista, instrumentalista, kompozytor i aranżer.
Krzysztof Majda – wokalista, instrumentalista, kompozytor i aranżer, absolwent Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszkiw Gdańsku. Występował na jednej scenie wraz z Krystyną Stańko, Natalią Niemen, Basią Włodarską, Mietkiem Szcześniakiem,zespołem New Life M., Sławomirem Łosowskim. Wyróżniany i nagradzany na rozmaitych konkursach wokalnych. Współtworzylub współtworzył takie grupy jak Orkiestra Daniela Nosewicza, Silent Quintet, Krzysztof Majda Trio. Dubbinguje dla kanału BBCCeebies muzyczną bajkę „Zingzillas” (główna postać – Zak). Autor warsztatów wokalnych i gospel. Jest również twórcą projektu„Tribute To Turnau”, w którym to przearanżowuje muzykę Grzegorza Turnaua na klimaty krążące wokół muzyki Soul, Funk, Acid-jazz; z TTT występował na Festiwalu Przyjemności Muzycznych oraz na Festiwalu Jazz Jantar.

Kinga Prus
wokalistka, instrumentalistka, kompozytorka
Jest absolwentką wokalistyki jazzowej oraz wydziału instrumentalnego (gitara klasyczna) Akademii Muzycznej imStanisława Moniuszki w Gdańsku . Jest laureatką wielu konkursów i festiwali. Tworzy m.in. zespół z siostrąKaroliną, który w ostatnim czasie zdobył Nagrodę Dziennikarzy na „Bałtyk Festiwal- Media i Sztuka” i zostałlaureatem Konkursu „Młoda Metropolia” w ramach festiwalu ” Metropolia Jest OK!” Z powodzeniemreprezentowała Polskę na festiwalu „Terriotory of Peace” w Kaliningradzie. Od kilku lat Kinga uczy gry na gitarzei śpiewu dzieci, młodzieży i dorosłych.

Amal Anani
wokalistka, aktorka musicalowa
wokalistka, absolwentka Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku (wokalistka jazzowa i estradowa), oraz Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi (musical i choreografia, specjalność: wokalistyka estradowa).Rolą Tracy Turnblad „HAIR SPRAY” debiutuje w Teatrze Muzycznym im. D. Baduszkowej w Gdyni.
W 2009 r. rozpoczęła pracę w teatrze muzycznym ,,Broadway". Od 2014 r. regularnie koncertuje i prowadzi audycje, warsztaty wokalno-aktorskie. W 2018r. pod kierownictwem Briana Fentressa wystąpiła w musicalu ,,Król Lew” w Łodzi. W 2018r. wystapila w półfinale programu ,,Śpiewajmy razem. All together now”.

Adam Bartusz
wokalista, instrumentalista, kompozytor i aranżer.
Adam Bartusz - wokalista i pianista. Od dziecka związany z Trójmiastem. Absolwent Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku na wydziale Jazz i Muzyka Estradowa - klasa wokalu. Podczas swojej edukacji miał przyjemność współpracować z wieloma wspaniałymi pedagogami, co zaowocowało otwartością i szerokim spojrzeniem na problemy wokalne uczniów. Uczestnik wielu warsztatów muzycznych, min. warsztaty improwizacji z Bobem Stoloff’em. Współpracuje z Teatrem Junior w Gdyni.

Wojciech Schmach
wokalista, kompozytor i aranżer.
Absolwent Akademii Muzycznej im. S.Moniuszki w Gdańsku (jazz i muzyka estradowa) oraz Akademii Muzycznej im.G.i K.Bacewiczów w Łodzi (musical i wokalistka estradowa).
Półfinalista programu Mam Talent i The Voice of Poland.Brał
udział w spektaklu „Wilcze piętno”, gdzie zagrał dwie role główne. Spektakl
wystawiony został w Teatrze Współczesnym w Szczecinie, a aktorzy oprócz
standardowej gry na scenie musieli również „mówić” w języku migowym, ponieważ
publiczność składała się także z osób głuchoniemych. Pracował w teatrze musicalowo-rewiowym „Teatr Broadway” M.Obłój.Aktywnie koncertuje, współpracuje z producentami muzycznymi. Ma za sobą kursy z zakresu techniki wokalnej zarówno w standardowym oraz w nowoczesnym jej ujęciu.

Klasa perkusji

Piotr Góra
perkusista
Pracę pedagogiczną rozpoczął w latach 90-tych w stolicy Meksyku Mexico DF,Academia de Musica Yamaha, oraz Escuela de Musica-InstitutoCultural Coyoacan,Ciudad Mexico.Perkusista wielu formacji muzycznych min. Big Band Gdańsk, Mietek Blues Band, The Moongang, Szela, No Limits, Ajagore, aktualnie J.KnitterBlues&Folk Connect. Współpracował z wybitnymi muzykami min. Maciej Sikała, Leszek Możdżer, Adam Wendt, Grażyna Łobaszewska,J.Wróblewski i wielu innymi.W przeszłości zatrudniony w charakterze perkusisty w Operze Bałtyckiej,Polskim Teatrze Instrumentalnym, TeatrzeMuzycznym w Gdyni,Teatrze Miejskim w Gdyni,Tatrze Wybrzeże w Gdańsku.

Grzegorz Sycz
Perkusista, kompozytor, aranżer.
Grę na perkusji rozpoczął w wieku 4 lat.Pierwszy profesjonalny koncert zagrał mając zaledwie 10 lat. Jako czternastolatek wziął udziałwmiędzynarodowymfestiwalu Solo Duo Trio w Krakowie.Jako lider grupy wystąpił wtedy przedTomaszem Stańko.Uczęszczał doKonserwatorium Franza Zichlera w Wiedniu oraz do KonserwatoriumFranza Schuberta w Wurzburgu (Niemcy), jest też absolwentemFolkwangHochschule Essen. Miał zaszczyt uczyć się od takich artystów jak: JOJO Majer, Gin Jackson, Scip Duddley,Spere Karas, Thomas Alkier.Spotykał się na scenie z takimi muzykami jak: Marcus Miller, F. Hautzinger,Ch.Bajer, T. Hufschmid, A. Tomas Bangus, J. Sparks, P. Salentin,P.Strunzi, E.Richard, J. Bell, P. Herborn,A. Knapmaier, G.Razzani, J. Muniak, Z. Namysłowski, A.Cudzich, J. Śmietana, P. i K. Ścierańscy,L.Żądło,K.Wait, L. Szczerba, P. Wojtasik, M.Sikała, M.Grzywacz, P.Lemańczyk, J. Mackiewicz, L. Dranicki, Z.Wagehaupt,K.Herdzin, A., D. Herbasz, D.Bukowski, W. Groborz, A. Dębski, J. Stankiewicz, J. Witko, R.Kubiszyn,T. Kudyk, M.Ślusarczyk, A. Kowalewski, M. Adamczak, T.Grzegorski, M. Michalak, J. Michalik, K. Puma Piasecki,W. Staroniewicz, P. Dyakowski, A. Jurek, A. Żuchowski, A. Kawończyk, P. Królik,P.Żaczek, T. Leśniak, Ł. Targosz,A. Went, K. Krawczuk, B.Mietniowski, R. Styła, P/ Mąciwoda-Jastrzębski, M. Janicki, R. Jakubiec,A.Marchewka,A.Jakubiec, C. Paciorek, J. Chruściński, K.Bodzoń, W. Leczkowski, N.Pajek, D.Bieńczycki… i wielu innych…Obecnie współpracujez Marcinem Bożkiem (LAMIARENO), Januszem Wawrzynowiczem (TKM), P.Dyakowskim,Krystyną Stańko, Małgorzatą Szmudą (Jazz DlaDzieci)…Artysta doskonale odnajduje się w stylistyce muzykijazzowej, bluesowej, rockowej, funkowej, a najchętniej uczestniczy w tzw. projektachfusion jazzowych.Grzegorz Sycz ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z zakresu nauki gry na perkusji, zarównoindywidualnych jak i w grupach…

KLASA SAKSOFONU

Marcin Stefaniak
saksofonista, kompozytor.
Marcin Stefaniak - saksofonista, absolwent Instytutu Jazzu
Akademii Muzycznej w Katowicach oraz Gdańsku. Założyciel Marcin
Stefaniak Trio z którym pod koniec 2017 r. wydał debiutancki album
"Unveiling". Współpracuje z Arkadiuszem Krawielem, wykonując
muzykę na saksofon sopranowy i cymbały wileńskie. Ponadto jest
członkiem zespołu Jan Konop Big Band.

KLASA SKRZYPIEC

Joanna Szlązak
Magister sztuki, nauczyciel gry na skrzypcach.
Absolwentka klasy skrzypiec na Wydziale Instrumentalnym Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz Studium Przygotowania Pedagogicznego. Jako muzyk współpracowała z wieloma orkiestrami, m.in. Filharmonią Bałtycką w Gdańsku, orkiestrą Les Solistes Francais w Lille we Francji, Teatrem Muzycznym w Gdyni, Orkiestrą Miasta Pruszcz Gdański oraz Teatrem Wybrzeże w Gdańsku, gdzie współtworzyła zespół grający muzykę portugalską Fado. Posiada bogate doświadczenie w nauczaniu gry na skrzypcach, na wszystkich poziomach nauki. Umiejętności pedagogiczne zdobywała w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Gdańsku, Prywatnej Szkole Muzycznej w Redzie oraz Amerykańsko - Polskim Stowarzyszeniu Oświatowym w Gdyni. Prowadzi zajęcia dla dzieci od 4 roku życia, młodzieży i dorosłych. Jest współtwórczynią dwóch zespołów wokalno - instrumentalnych, z którymi koncertowała w kraju i za granicą oraz nagrała kilka płyt.
W swojej pracy pedagogicznej skupia się na wydobywaniu z każdego ucznia jego indywidualnego potencjału, stosując własne, autorskie metody nauczania. Oprócz zagadnień związanych z techniką gry na instrumencie, na zajęciach rozwija w uczniach muzykalność, poczucie tonalności oraz pasję do gry.

NAUKA GRY NA PIANINIE I KEYBOARDZIE

Justyna Herbasz
magister sztuki, specjalistka w dziedzinie rytmiki, instruktor tańca, choreograf, nauczycielka w klasie pianina i keyboardu
Absowentka wydziału Dyrygentury Chóralnej,Rytmiki i Wychowania Muzycznego w Akademii Muzycznej w Gdańsku.Absolwentka SzkołyNauczycieli Tańca. Wieloletni tancerz zespołów regionalnych, kilkuletni choreograf zespołu folklorystycznego.Jako nauczyciel rytmiki, tańcanowoczesnego i kaszubskiego współpracowała z: Pałacem Młodzieży w Gdańsku,MDK w Sopocie,Gdyńską Szkołą Artystyczną (Studium Tańca,Studium Wokalno – Estradowe). W Teatrze Muz. -Junior realizowała własny projekt : „Obrazy ruchowe inspirowane muzyką,ożywiane gestem”.Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi,młodzieżą i osobami dorosłymi.

Aleksandra Mularczyk
magister sztuki, pianistka
Aleksandra Mularczyk jest absolwentką Akademii Muzycznej w Bydgoszczy na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa spec. instrumentalistyka jazzowa - fortepian, Akademii Muzycznej w Gdańsku na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa spec. instrumentalistyka jazzowa - fortepian oraz ukończyła Studium Pedagogiczne przy AM w Bydgoszczy. Umiejętności doskonaliła pod okiem wybitnych pianistów trójmiejskiej i bydgoskiej sceny jazzowej m.in. Sławka Jaskułke, Ignacego Wiśniewskiego, Włodzimierza Nahornego, Krzysztofa Herdzina oraz podczas warsztatów (m.in. z Wojtkiem Pilichowskim, Pawłem Tomaszewskim, Bartoszem Hadała). Od kilku lat związana jest z działalnością pedagogiczną dzieci, młodzieży i dorosłych na różnym poziomie zaawansowania. Zajęcia z Olą ukierunkowane są na wykonawstwo szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej (m.in. jazz, blues, pop, muzyka filmowa), oraz na doskonalenie i wprowadzenie umiejętności improwizacji, samodzielnego tworzenia akompaniamentu i własnych kompozycji, jak również własnych aranżacji utworów. Na zajęciach pobudzana jest kreatywność i indywidualność muzyczna uczniów.
kształcenie słuchu i teorii muzyki

Joanna Galubinska
absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku wydziału Kompozycji i Teorii Muzyki, nauczyciel kształcenia słuchu, zasad harmonii i form muzycznych w Szkole Muzycznej I i II st. w Gdyni.
Umiejętności muzyczne rozwijała w Państwowej Szkole Muzycznej I st.w Gdyni oraz w Społecznej Szkole Muzycznej II st. w Gdyni (gitara klasyczna). Po ukończeniu studiów pierwszą pracę rozpoczęła w Prywatnej Szkole Muzycznej jako nauczyciel gitary klasycznej i teorii. Pracowała również w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. w Słupsku i Gdyni jako nauczyciel teorii oraz jako nauczyciel gry na gitarze klasycznej. Uczestniczy w wielu szkoleniach dla nauczycieli teoretyków stale podnosząc swoje kwalifikacje.