Osiągnięcia

2015/2016

 IV OGÓLNOPOLSKI KONKURS GITAROWY „HITY NA CZASIE” w Koszalinie

KATEGORIA SOLISCI :

III miejsce – Mikołaj Cerek

wyróżnienie – Nina Momprive

KATEGORIA ZESPOLY :

wyróżnienie – Minka Duo (Nina Momprive + Mikołaj Cerek)

KONKURS GITAROWY „KOLAŻ DŹWIEKÓW” w Morągu

wyróżnienie - Mikołaj Cerek

XIV KONKURS GITAROWY W OLSZTYNIE

KATEGORIA SOLISCI :

II miejsce – Nina Momprive

KATEGORIA ZESPOLY :

I miejsce – Minka Duo (Nina Momprive + Mikołaj Cerek)

XV WOJEWÓDZKI KONKURS MUZYKI GITAROWEJ w Gdańsku

KATEGORIA :SOLIŚCI KLASYCZNA MUZYKA GITAROWA

I miejsce – Nina Momprive

II miejsce – Mikołaj Cerek

IV miejsce – Kacper Pucyło

KATEGORIA : ZESPOŁY KLASYCZNA MUZYKA GITAROWA

II miejsce – Minka Duo (Mikołaj Cerek + Nina Momprive)

KATEGORIA : ZEPOŁY ROZRYWKOWA MUZYKA GITAROWA

I miejsce - Rock City (Kacper Pucyło + Hugo Kaszyński + Konrad Kelsz – perkusja)

I TCZEWSKI FESTIWAL GITAROWY 

III MIEJSCE – Mikołaj Cerek

XII  WOJEWÓDZKI KONKURS WOKALNY KOLED I PASTORALEK W PALACU MLODZIEZY W GDANSKU 
Wyróznienie – Jagoda Struzik
I KONKURS PIOSENKI POLSKIEJ W SOPOCIE

I miejsce – Aleksandra Junak

II miejsce – Agata Nasiadka

2014/2015

XVI OGÓLNOPOLSKI KONKURS MŁODEGO MUZYKA w Gdyni

w kategorii do lat 10

I miejsce – Nina Momprive

w kategorii do lat 20

I miejsce – Alicja Myszka

II miejsce – Kacper Pucyło

PRZEGLĄD DZIECIĘCYCH ZESPOŁÓW MUZYCZNYCH w Gdyni

wyróżnienie - Bluesowe Trampki (Kacper Pucyło + Hugo Kaszyński)

wyróżnienie - Bluesersi (Albert Nowak + Marcin Bloch)

VII PŁOCKIE KONFRONTACJE GITAROWE

wyróżnienieMikołaj Cerek

XIX AMATORSKI PRZEGLĄD GITAROWY w Bydgoszczy

W KATEGORII SOLIŚCI DO LAT 14

I miejsce – Nina Momprive

II miejsce – Mikołaj Cerek

W KATEGORII ZESPOŁY

I miejsce – Minka Duo (Mikołaj Cerek + Nina Momprive)

XVII REJONOWY PRZEGLĄD MUZYKI GITAROWEJ w Słupsku

KATEGORIA : SOLIŚCI SZKOŁA PODSTAWOWA

I miejsce – Mikołaj Cerek

II miejsce – Nina Momprive

KATEGORIA : ZESPOŁY

III miejsce – Minka Duo (Mikołaj Cerek + Nina Momprive)

XV WOJEWÓDZKI KONKURS MUZYKI GITAROWEJ w Gdańsku

KATEGORIA :SOLIŚCI KLASYCZNA MUZYKA GITAROWA

I miejsce – Mikołaj Cerek

II miejsce – Nina Momprive

III miejsce – Alicja Myszka

KATEGORIA : ZESPOŁY KLASYCZNA MUZYKA GITAROWA

I miejsce – Minka Duo (Mikołaj Cerek + Nina Momprive)

KATEGORIA : ZEPOŁY ROZRYWKOWA MUZYKA GITAROWA

I miejsce – Łukasz Zalewski + Szymon Dąbrowski

II miejsce – Bluesowe Trampki (Kacper Pucyło + Hugo Kaszyński)

III miejsce – Bluesersi (Albert Nowak + Marcin Bloch)

KONKURS GITAROWY „KOLAŻ DŹWIEKÓW” w Morągu

II miejsce – Mikołaj Cerek

III WOJEWÓDZKI KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ „ENGLISH FOR FUN”  w Gdyni

Wyróżnienie – Antonina Machała

III OGÓLNOPOLSKI KONKURS GITAROWY „HITY NA CZASIE” w Koszalinie

III miejsce – Mikołaj Cerek

II FESTIWAL POLSKIEGO TEKSTU Z TREŚCIĄ I DUSZĄ  w Gdyni

Grand Prix – Antonina Machała

XI WOJEWÓDZKI KONKURS WOKALNY KOLĘD I PASTORAŁEK”NAD ŚWIATEM CICHA NOC” w Gdańsku

III miejsce zespół KOSOGŁOSY w składzie Kinga Orchowska, Agata Nasiadka, Antonina Machała, Dominika Sobiegraj, Antonina Car, Zuzanna Frymark 

     XIII KONKURS GITAROWY W OLSZTYNIE         KATEGORIA SOLISCI :         I miejsce – Mikołaj Cerek

2013 / 2014

IV WIOSNA GITAROWA w Poznaniu

I miejsce w kategorii zespoły do lat 15 – Mikołaj Cerek i Nina Momprive 

Wyróżnienie w kategorii soliści do lat 15 – Mikołaj Cerek

Wyróżnienie w kategorii soliści do lat 15 – Nina Momprive

XV WOJEWÓDZKI KONKURS MUZYKI GITAROWEJ w Gdańsku

    I miejsce w kategorii soliści muzyka klasyczna - Dominika Sobiegraj     II miejsce w kategorii soliści muzyka klasyczna – Mikołaj Cerek     II miejsce w kategorii zespoły muzyka rozrywkowa - zespół      Bluesersi w składzie :  Albert Nowak i Marcin Bloch gitary elektryczne         III miejsce w kategorii zespoły muzyka rozrywkowa – zespół          Bluesowe Trampki w składzie : Hugo Kaszyński i Kacper Pucyło –       gitary elektryczne

XVI PRZEGLĄD MUZYKI GITAROWEJ w Słupsku

I miejsce w kategorii soliści szkoła podstawowa – Mikołaj Cerek

II miejsce w kategorii soliści szkoła podstawowa – Nina Momprive

III miejsce w kategorii soliści szkoła średnia – Dominika Sobiegraj

III miejsce w kategorii zespoły – Mikołaj Cerek + Nina Momprive

II WOJEWÓDZKI KONKURS PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ „ENGLISH FOR FUN” w Gdyni

Wyróżnienie – Małgorzata Juchniewicz

VI OGÓLNOPOLSKI KONKURS WOKALNY KOLĘD I PASTORAŁEK w Gdańsku

I miejsce – Nina Romanowska

X WOJEWÓDZKI KONKURS WOKALNY KOLĘD I PASTORAŁEK ” NAD ŚWIATEM CICHA NOC” w Gdańsku

W KATEGORII ZESPOŁY SZKOŁY GIMNAZJALNE :

wyróżnienie – zespół JUHASKI w składzie Małgorzata Juchniewicz, Dominika Sobiegraj, Antonina Machała

W KATEGORII SOLO SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE :

III miejsceNina Romanowska

2012 / 2013

I PRZEGLĄD DZIECIĘCYCH ZESPOŁÓW MUZYCZNYCH w Gdyni

I miejsce – ZESPÓŁ PIGWA w składzie Szymon Dąbrowski – wokal, gitara elektryczna, Łukasz Zalewski – gitara elektryczna, Jakub Potocki – gitara basowa, Mikołaj Stańko – perkusja

II miejsce – ZESPÓŁ BLUE w składzie Marek Śliwiński – wokal, Albert Nowak – gitara elektryczna, Marcin Bloch – gitara elektryczna, Piotr Rak – gitara basowa, Szymon Pluta – perkusja

III miejsce – ZESPÓŁ RED w składzie Małgorzata Juchniewicz – wokal, Dominika Sobiegraj, Marika Głodowska, Hanna Sobocińska – gitary klasyczne

Wyróżnienie – ZESPÓŁ SORELLA w składzie Dominika Sobiegraj – wokal, Marika Głodowska , Hanna Sobocińska – gitary klasyczne

XV OGÓLNOPOLSKI KONKURS MŁODEGO MUZYKA w Gdyni

II miejsce – Nina Mompive – gitara

KONKURS  „MUZYCZNA SCENA MŁODYCH” w Morzeszczynie 

 I miejsce Dominika Sobiegraj – gitara

 wyróżnienie Mikołaj Cerek – gitara

 wyróżnienie specjalne otrzymała wokalistka Małgorzata Juchniewicz

 PRZEGLĄD MUZYKI GITAROWEJ w Słupsku

 II miejsce – Dominika Sobiegraj

 III miejsce - Mikołaj Cerek

       XIV WOJEWÓDZKI KONKURS MUZYKI GITAROWEJ w            Gdańsku              I Miejsce zespół w kategorii muzyki rozrywkowej :Łukasz Zalewski ?        gitara akustyczna , Szymon Dąbrowski ? gitara akustyczna , Jakub       Potocki ? gitara basowa , Mikołaj Stańko ? perkusja

       V Miejsce zespół w kategorii muzyki rozrywkowej :  Małgorzata
 
        Juchniewicz – wokal ,Dominika Sobiegraj – gitara ,Marika Głodowska
       – gitara ,Agata Strzyga – gitara, Paulina Majewska – gitara
     
       Wyróżnienie specjalne dla wokalistki zespołu Sorella :      
        Małgorzaty Juchniewicz        
       Kategoria solista muzyka klasyczna:    
   
       II miejsce – Dominika Sobiegraj       
      
       V miejsce – Mikołaj Cerek

       2011 / 2012r.                 XIV OGÓLNOPOLSKI KONKURS MŁODEGO MUZYKA GDYNIA                 I Miejsce – Mikołaj Cerek              XIII WOJEWÓDZKI KONKURS MUZYKI GITAROWEJ                I Miejsce zespół w kategorii muzyki rozrywkowej :         Łukasz Zalewski ?gitara akustyczna     Szymon Dąbrowski ? gitara             akustyczna     Jakub       Potocki ? gitara basowa     Mikołaj Stańko ?          perkusja            II miejsce ? zespół w kategorii klasycznej muzyki gitarowej :

        Dominika Sobiegraj ? gitara klasyczna     Kinga Karaszewska ? gitara
         klasyczna

        II miejsce ? solista w kategorii klasycznej muzyki gitarowej

         Dominika Sobiegraj ? gitara klasyczna

    2010 / 2011r.

   XII WOJEWÓDZKI KONKURS MUZYKI GITAROWEJ

    I Miejsce   w Kategorii Zespoły Łukasz Zalewski ? gitara akustyczna    Szymon Dąbrowski ? gitara akustyczna    Jakub Potocki ? gitara basowa

    II miejsce w Kategorii Zespoły      Jakub Szulist    Małgorzata Lewalska    Łukasz Zalewski        Wyróżnienie w Kategorii Soliści – Klasyczna Muzyka Gitarowa      Maciej Krajewski 

   XIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS MŁODEGO MUZYKA – GDYNIA - I Miejsce Dominika Sobiegraj     

- III miejsce Małgorzata Szandrach

2009 / 2010r. XII Ogólnopolski Konkurs Młodego Muzyka – Gdynia I kategoria wiekowa do lat 13 - wyróżnienie Agnieszka Kuźma II kategoria wiekowa do lat 19 - III miejsce Dominika Sobiegraj