Nauczyciele

Hanna-Woźniak

Hanna Woźniak

Klasa mistrzowska wokalu

Wokalistka, aktorka dubbingowa, kompozytorka.

Znana na trójmiejskiej scenie wokalistka z doświadczeniem w wielu gatunkach muzyki rozrywkowej. Jazzowy warsztat kształciła pod okiem uznanych w kraju i na świecie pedagogów m. in.: Anny Domżalskiej, oraz Boba Stoloffa (improwizacja jazzowa). Dysponująca 5 oktawowym głosem sprawnie manewruje zarówno w repertuarze Christiny Aguillery, jak i Rachelle Ferrel. Umiejętności nabyte podczas studiów na Akademii Muzycznej imienia S. Moniuszki w Gdańsku (Wokalistyka jazzowa), poszerzała na warsztatach m. in.: Doroty Miśkiewicz oraz piosenkarza gospel Briana Fentress'a. Do najpoważniejszych osiągnięć należy zaliczyć: I miejsca na 40 Międzynarodowych spotkaniach wokalistów jazzowych w Zamościu także wyróżnienie na 43 Old jazz meeting czyli prestiżowej „Złotej Tarce” .Oprócz doświadczeniawokalnego ma również na swoim koncie przygodę z teatrem oraz filmem.

Występowała na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, oraz śpiewała jedną z piosenek w filmie "Strajk", nagrodzonego Oscarem reżysera Volkera Schlondorff'a. Oprócz występów na scenie, przygotowywała wokalnie wraz z Adamem Kaufholdem solistów biorących udział w głośnym koncercie musicalowym I Want It All, oprócz tego sama brała w nim udział jako solistka. Użyczała swojego głosu w charakterze backing vocals m. in.: na płycie Sławka Wierzcholskiego ?Blues w filharmonii. Udanie próbowała swoich sił w programach Szansa na sukces, Mam talent (3 etap). Ostatnio w programie X Factor zachwyciła jurorów brawurowym wykonaniem utworu Barbry Streisand. Doświadczenie sceniczne zdobywała śpiewając na tej samych scenach co: Urszula Dudziak, Ewa Bem, Mika Urbaniak, Aga Zaryan, Kasia Wilk, Ramona Ray i wielu innych.
Współpracowała z wieloma uznanymi w Polsce i na świecie muzykami takimi jak: Sławek Jaskułke, Janusz Strobel, Janusz Mackiewicz, Dominik Bukowski, Piotr Lemańczyk, Tomek Przyborowicz, Adam Tkaczyk, Darek Herbasz, Artur Jurek, Robert Haas oraz wieloma innymi.

Obecnie pracuje nad swoją debiutancką, płytą oraz jest w trakcie opracowywania własnej autorskiej metody rozwijania rejestru piersiowego u kobiet, która wkrótce przekształci się w pracę naukową. Spod jej ręki wyrosło wielu przyszłych i obecnych studentów wokalistyki i musicalu Akademii Muzycznych a także kierunków aktorskich.
Obecnie jest wykładowcą Śpiewu oraz Interpretacji piosenki na Akademii Muzycznej w Gdańsku - Katedra Jazzu i Muzyki Estradowej oraz wykładowcą w Studium Wokalno – Aktorskim im. D.Baduszkowej w Gdyni. Ponadto przygotowuje wokalnie Musical Evita w Poznaniu.