Nauczyciele centrum Virtuo

CENTRUM GITAROWE

Anna Bukowska

Założycielka Virtuo, magister sztuki, gitarzystka, pedagog.
 • Nauczycielka klasy gitary w Centrum Gitarowym Virtuo
 • Absolwentka Studium Pedagogicznego przy AM w Gdańsku
 • Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku klasy gitary klasycznej
 • Uczestniczyła w wielu kursach mistrzowskich dla gitarzystów i spotkaniach metodycznych
 • Występowała jako solistka podczas Koncertu z Orkiestrą Filharmonii Koszalińskiej oraz Koncertu z Orkiestrą Akademicką w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku
 • Nauczycielka klasy gitary w Szkole Muzycznej im. Janiny Garści w Tczewie
 • Muzyk Teatru Wybrzeże współpracujący przy projekcie „FADO” i „FATUM” (zagrała w tym projekcie ponad 180 koncertów podczas różnych Festiwali i Koncertów w całej Polsce)
 • Jako pedagog jest bardzo zaangażowana w swoją pracę organizując liczne koncerty gitarowe, przygotowując uczniów do spotkań gitarowych oraz konkursów. Ma na swoim koncie wiele osiągnięć zawodowych.

Leszek Dranicki

Gitarzysta, wykładowca, kompozytor, autor tekstów.
www.myspace.com/leszekdranicki
Związany z muzyką od zawsze, zadebiutował z własnym trio w latach siedemdziesiątych. Następnie z kilkoma przyjaciółmi utworzył zespółBASZTA, nagrodzony na festiwalu Jazz Nad Odrą w roku 1977. Z zespołem koncertował w klubach Polski, Niemiec, Finlandii i Szwajcarii.W latach osiemdziesiątych, zaproszony do współpracy z super grupą KRZAK, wziął udział w nagraniach kilku płyt i odbył liczne trasykoncertowe.Odbył też trasy koncertowe m. in. z Tadeuszem Nalepą i zespołem SAMI SWOI.W 1986 roku nagrał pierwszą samodzielną płytą„With A Little Help…” dla Polskich Nagrań. Muzyka z tej płyty posłużyła jako tło do programu telewizyjnego według jego scenariusza, którywyemitowała dwukrotnie ogólnopolska „Dwójka”. Po nim nagrałkolejny program według własnego scenariusza p.t. „Kolory”, równieżdwukrotnie emitowany. W nagraniachi programach TV wzięli udział Zbigniew Jaremko, Eryk Kulm, Andrzej Cudzich i inni.W latachdziewięćdziesiątychbrał udział w awangardowym projekcie Ryszarda Gwalberta Miśka Teatr Instrumentalny przy Teatrze Muzycznym wGdyni w towarzystwie m.in. Olgi Szwajgier i Helmuta Nadolskiego. Laureat konkursu Festiwalu WokalistówJazzowych. Kompozytor, autortekstów w języku polskim i angielskim. Od 1998 roku nagrał trzy autorskie płyty:”Duet”, „Andaluzja” i „Kolędy Jazzowe”. W nagraniachwzięli udział Maciej Sikała, Piotr Wojtasik, Leszek Możdżer,Piotr Lemańczyk, Jacek Olter. Koncertował solo, w duetach i z własnym trio dlapubliczności polskiej, europejskieji amerykańskiej. Jako muzyk sesyjny pojawił się na płytach przyjaciół – Rudiego Schubertha, GoranaLarsena,Piotra Lemańczyka i innych. Od dwudziestu lat wykładowca Małej Akademii Jazzu.W latach dziewięćdziesiątychrozpocząłdziałalność publicystyczną zamieszczając cyklicznie w tygodniku muzycznym „WOW!!!” obszerne fragmenty autobiografii p.t.: „ByłemKlezmerem” oraz „Byłem Bigbitowcem”. Był felietonistą Dziennika Bałtyckiego ze swoimi cotygodniowymi „Zapiskami przechodnia”. Autorrecenzji muzycznych dla pism fachowych, notatek na płytach CD zaprzyjaźnionych muzyków.

Marcin Wądołowski

Gitarzysta, kompozytor.
www.themoongang.pl
Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku. Zdobywca I nagrody w VII Międzynarodowym Konkursie im. K. Sosińskiego: ESTRADAGitarowych Talentów i tytułu Największej Nadziei XI Międzynarodowego Festiwalu Gdańskie Spotkania Gitarzystów 2001.Współpracuje zzespołem „Czerwone Gitary” w charakterze muzyka sesyjnego i kompozytora na płytach „Jeszcze gra muzyka” oraz „OK”. Posiadawieloletnie doświadczenie w nauczaniu gry na gitarze elektrycznej, w zakresie muzyki bluesowej, rockowej i jazzowej.

Kinga Pruś

Wokalistka, gitarzystka, kompozytorka, autorka tekstów.
Jest absolwentką wokalistyki jazzowej oraz wydziału instrumentalnego (gitara klasyczna) Akademii Muzycznej imStanisława Moniuszki w Gdańsku . Jest laureatką wielu konkursów i festiwali. Tworzy m.in. zespół z siostrąKaroliną, który w ostatnim czasie zdobył Nagrodę Dziennikarzy na „Bałtyk Festiwal- Media i Sztuka” i zostałlaureatem Konkursu „Młoda Metropolia” w ramach festiwalu ” Metropolia Jest OK!” Z powodzeniemreprezentowała Polskę na festiwalu „Terriotory of Peace” w Kaliningradzie. Od kilku lat Kinga uczy gry na gitarzei śpiewu dzieci, młodzieży i dorosłych.

Michał Kusz

Gitarzysta, muzyk sesyjny
Michał Kusz, ur. w 1973 roku w Gdyni gitarzysta, nauczyciel, muzyk sesyjny. Od 1992 związany z grupą Bielizna i alternatywną sceną Trójmiejską. Jako muzyk współpracował z Leszkiem Możdzerem, czego efektem był udział w musicalach: Hair (prapremiera w 1999), Jesus Christ Superstar (premiera w 2000), Sen nocy letniej (premiera w 2001) w Teatrze Muzycznym w Gdyni. W 2003 był gitarzystą w grupie Tomasza Łosowskiego, z którą nagrał płytę C.V. W 2004 jako gitarzysta wystąpił na płycie Leszka Możdżera Pub 700. Obecnie jest członkiem zespołów Apteka, Ikenga Drummers, Bielizna i Maria Ka. Ma na swoim koncie współprace z takimi artystami jak Stanisław Sojka, Antoni Gralak, Sławek Jaskułke czy Irek Wojtczak. Od 20 lat jako absolwent Szkoły Muzycznej II st. im. Fryderyka Chopina w Gdańsku w klasie gitary klasycznej, prowadzi działalność dydaktyczną w Trójmieście, łącząc wiedzę teoretyczna z pasją do muzyki gitarowej wykonywanej współcześnie. W nauce kładzie nacisk na swobodne poruszanie się po gryfie, budowanie akordów i skal oraz prace prawej ręki determinującej rytmikę, traktując technikę i świadomość tego co i dlaczego się gra jako bazę. Stawia na indywidualizm ucznia. Całość ma spiąć się w umiejętność improwizacji, tworzenie własnych kompozycji i swobodną bądź wierną interpretacje ulubionych utworów.

Janusz „Macek” Mackiewicz

Kontrabasista i gitarzysta basowy, kompozytor, aranżer.
www.januszmackiewicz.com
www.myspace.com/januszmackiewicz
Od urodzenia mieszkający i działający w Gdańsku. Autor internetowych warsztatów basowych „My – szkoła” i publikacji specjalistycznycho tematyce muzycznej. Współtwórca „Szkoły na bas” Janusza Popławskiego. Współzałożyciel i Prezes Stowarzyszenia Muzyków Jazzowych.Jeden z najlepszych kontrabasistów i gitarzystówbasowych w Polsce, od lat stanowi trzon trójmiejskich sekcji rytmicznych. Debiutował wBig Bandzie JazzowymJerzego Partyki, doskonaląc swój warsztat w znanej w latach 80-tych młodej gdańskiej formacji „New Coast”. Nastałe współpracuje z Przemkiem Dyakowskim i zespołem „Take It Easy”, z „Ikengą Drummers” Larrego OKUgwu, oraz prowadzi własnyzespół. Autor internetowych warsztatów basowych „My-szkoła” i publikacji specjalistycznych o tematyce muzycznej. Współpracował międzyinnymi z: Piotrem Baronem, W.Karolakiem,Tomaszem Szukalskim, Januszem Muniakiem, Krystyną Prońko, Janem PtaszynemWróblewskim,Jarkiem Śmietaną, Leszkiem Możdżerem.Występował na wielu znanych festiwalach jazzowych takich jak:Sopot Molo JazzFestiwal, Jazz Nad Odrą, Świdnik Jazz Festiwal, Gdynia Summer Jazz Days, Komeda JazzFestiwal, Złota Tarka. W roku 2003 nagrałpierwszą autorską płytę z kolędami „W Dzień Bożego Narodzenia”.W styczniu 2009r. ukazała się jego druga autorska płyta „Frogsville”,wydana przez gdyńską wytwórnię”Ecnalubma”. W lutym 2008 płyta „Melisa” Przemka Dyakowskiego, w nagraniu której brał udział,zyskałastatus Złotej Płyty.

Szkoła śpiewu - muzyka rozrywkowa,
jazz, musical.

Joanna Knitter - klasa mistrzowska wokalu

wokalistka bluesowa i jazzowa.
Joanna Knitter - wokalistka działająca czynnie w kilku stylistykach muzycznych (m.in. swing, blues, country, reggae), wykładowca Akademii Muzycznej w Gdańsku. Na stałe związana z Przemkiem Dyakowskim i "Take it easy" oraz z autorskim projektem "Blues & Folk Connection". Solistka Filharmonii Kameralnej w Sopocie pod dyr. Wojciecha Rajskiego, z którą nagrała albumy "The Sound of Christmas" i "Piosenki Warsa i Szpilmana". Do tej pory wydała 12 płyt, a z zespołami zwiedziła kawałek świata (trasy po Szwecji, Niemczech, Szwajcarii, Belgii, Holandii, Czechach, Słowacji). Śpiewała na największych festiwalach muzycznych w Polsce i Europie, m.in.: Rawa Blues Festiwal (PL), Gevarenwinkel Blues & Roots Festival (BE), Rockabilly Day (HOL), Baltic Music Festival (SWE), Letni Festiwal Jazzowy w Krakowie (PL), Sopot Jazz Festival (PL), Blues Alive (CZE) i in. Uwielbia improwizację, Bonnie Raitt, Milesa Davisa i dobre country 🙂Obecnie jest wykładowcą Śpiewu oraz Interpretacji piosenki na Akademii Muzycznej w Gdańsku - Katedra Jazzu i Muzyki Estradowej.

Hanna Woźniak - klasa mistrzowska wokalu

wokalistka,aktorka dubbingowa, kompozytorka.
Znana na trójmiejskiej scenie wokalistka z doświadczeniem w wielu gatunkach muzyki rozrywkowej. Jazzowy warsztat kształciła pod okiemuznanych w kraju i na świecie pedagogów m. in.: Anny Domżalskiej, oraz Boba Stoloffa (improwizacja jazzowa). Dysponująca 5 oktawowymgłosem sprawnie manewruje zarówno w repertuarze Christiny Aguillery, jak i Rachelle Ferrel. Umiejętności nabyte podczas studiów naAkademii Muzycznej imienia S. Moniuszki w Gdańsku (Wokalistyka jazzowa), poszerzała na warsztatach m. in.: Doroty Miśkiewicz orazpiosenkarza gospel Briana Fentress?a. Do najpoważniejszych osiągnięć należy zaliczyć: I miejsca na 40 Międzynarodowych spotkaniachwokalistów jazzowych w Zamościu także wyróżnienie na 43 Old jazz meeting czyli prestiżowej „Złotej Tarce” .Oprócz doświadczeniawokalnego ma również na swoim koncie przygodę z teatrem oraz filmem.
Występowała na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, oraz śpiewała jedną z piosenek w filmie "Strajk", nagrodzonego Oscarem reżyseraVolkera Schlondorff?a. Oprócz występów na scenie, przygotowywała wokalnie wraz z Adamem Kaufholdem solistów biorących udział wgłośnym koncercie musicalowym I Want It All, oprócz tego sama brała w nim udział jako solistka. Użyczała swojego głosu w charakterzebacking vocals m. in.: na płycie Sławka Wierzcholskiego ?Blues w filharmonii. Udanie próbowała swoich sił w programach Szansa nasukces ,Mam talent (3 etap). Ostatnio w programie X Factor zachwyciła jurorów brawurowym wykonaniem utworu Barbry Streisand.Doświadczenie sceniczne zdobywała śpiewając na tej samych scenach co: Urszula Dudziak, Ewa Bem, Mika Urbaniak, Aga Zaryan,Kasia Wilk, Ramona Ray i wielu innych.
Współpracowała z wieloma uznanymi w Polsce i na świecie muzykami takimi jak: Sławek Jaskułke, Janusz Strobel, Janusz Mackiewicz,Dominik Bukowski, Piotr Lemańczyk, Tomek Przyborowicz, Adam Tkaczyk, Darek Herbasz, Artur Jurek, Robert Haas oraz wieloma innymi.
Obecnie pracuje nad swoją debiutancką, płytą oraz jest w trakcie opracowywania własnej autorskiej metody rozwijania rejestrupiersiowego u kobiet, która wkrótce przekształci się w pracę naukową.Spod jej ręki wyrosło wielu przyszłych i obecnych studentów wokalistyki i musicalu Akademii Muzycznych a także kierunków aktorskich.
Obecnie jest wykładowcą Śpiewu oraz Interpretacji piosenki na Akademii Muzycznej w Gdańsku - Katedra Jazzu i Muzyki Estradowej oraz wykładowcą w Studium Wokalno – Aktorskim im. D.Baduszkowej w Gdyni. Ponadto przygotowuje wokalnie Musical Evita w Poznaniu.

Krzysztof Majda

wokalista, instrumentalista, kompozytor i aranżer.
Krzysztof Majda – wokalista, instrumentalista, kompozytor i aranżer, absolwent Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszkiw Gdańsku. Występował na jednej scenie wraz z Krystyną Stańko, Natalią Niemen, Basią Włodarską, Mietkiem Szcześniakiem,zespołem New Life M., Sławomirem Łosowskim. Wyróżniany i nagradzany na rozmaitych konkursach wokalnych. Współtworzylub współtworzył takie grupy jak Orkiestra Daniela Nosewicza, Silent Quintet, Krzysztof Majda Trio. Dubbinguje dla kanału BBCCeebies muzyczną bajkę „Zingzillas” (główna postać – Zak). Autor warsztatów wokalnych i gospel. Jest również twórcą projektu„Tribute To Turnau”, w którym to przearanżowuje muzykę Grzegorza Turnaua na klimaty krążące wokół muzyki Soul, Funk, Acid-jazz; z TTT występował na Festiwalu Przyjemności Muzycznych oraz na Festiwalu Jazz Jantar.

Kinga Prus

wokalistka, instrumentalistka, kompozytorka
Jest absolwentką wokalistyki jazzowej oraz wydziału instrumentalnego (gitara klasyczna) Akademii Muzycznej imStanisława Moniuszki w Gdańsku . Jest laureatką wielu konkursów i festiwali. Tworzy m.in. zespół z siostrąKaroliną, który w ostatnim czasie zdobył Nagrodę Dziennikarzy na „Bałtyk Festiwal- Media i Sztuka” i zostałlaureatem Konkursu „Młoda Metropolia” w ramach festiwalu ” Metropolia Jest OK!” Z powodzeniemreprezentowała Polskę na festiwalu „Terriotory of Peace” w Kaliningradzie. Od kilku lat Kinga uczy gry na gitarzei śpiewu dzieci, młodzieży i dorosłych.

Adam Bartusz

wokalista, instrumentalista, kompozytor i aranżer.
Adam Bartusz - wokalista i pianista. Od dziecka związany z Trójmiastem. Absolwent Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku na wydziale Jazz i Muzyka Estradowa - klasa wokalu. Podczas swojej edukacji miał przyjemność współpracować z wieloma wspaniałymi pedagogami, co zaowocowało otwartością i szerokim spojrzeniem na problemy wokalne uczniów. Uczestnik wielu warsztatów muzycznych, min. warsztaty improwizacji z Bobem Stoloff’em. Współpracuje z Teatrem Junior w Gdyni.

Klasa perkusji

Piotr Góra

perkusista
Pracę pedagogiczną rozpoczął w latach 90-tych w stolicy Meksyku Mexico DF,Academia de Musica Yamaha, oraz Escuela de Musica-InstitutoCultural Coyoacan,Ciudad Mexico.Perkusista wielu formacji muzycznych min. Big Band Gdańsk, Mietek Blues Band, The Moongang, Szela, No Limits, Ajagore, aktualnie J.KnitterBlues&Folk Connect. Współpracował z wybitnymi muzykami min. Maciej Sikała, Leszek Możdżer, Adam Wendt, Grażyna Łobaszewska,J.Wróblewski i wielu innymi.W przeszłości zatrudniony w charakterze perkusisty w Operze Bałtyckiej,Polskim Teatrze Instrumentalnym, TeatrzeMuzycznym w Gdyni,Teatrze Miejskim w Gdyni,Tatrze Wybrzeże w Gdańsku.

Grzegorz Sycz

Perkusista, kompozytor, aranżer.
Grę na perkusji rozpoczął w wieku 4 lat.Pierwszy profesjonalny koncert zagrał mając zaledwie 10 lat. Jako czternastolatek wziął udziałwmiędzynarodowymfestiwalu Solo Duo Trio w Krakowie.Jako lider grupy wystąpił wtedy przedTomaszem Stańko.Uczęszczał doKonserwatorium Franza Zichlera w Wiedniu oraz do KonserwatoriumFranza Schuberta w Wurzburgu (Niemcy), jest też absolwentemFolkwangHochschule Essen. Miał zaszczyt uczyć się od takich artystów jak: JOJO Majer, Gin Jackson, Scip Duddley,Spere Karas, Thomas Alkier.Spotykał się na scenie z takimi muzykami jak: Marcus Miller, F. Hautzinger,Ch.Bajer, T. Hufschmid, A. Tomas Bangus, J. Sparks, P. Salentin,P.Strunzi, E.Richard, J. Bell, P. Herborn,A. Knapmaier, G.Razzani, J. Muniak, Z. Namysłowski, A.Cudzich, J. Śmietana, P. i K. Ścierańscy,L.Żądło,K.Wait, L. Szczerba, P. Wojtasik, M.Sikała, M.Grzywacz, P.Lemańczyk, J. Mackiewicz, L. Dranicki, Z.Wagehaupt,K.Herdzin, A., D. Herbasz, D.Bukowski, W. Groborz, A. Dębski, J. Stankiewicz, J. Witko, R.Kubiszyn,T. Kudyk, M.Ślusarczyk, A. Kowalewski, M. Adamczak, T.Grzegorski, M. Michalak, J. Michalik, K. Puma Piasecki,W. Staroniewicz, P. Dyakowski, A. Jurek, A. Żuchowski, A. Kawończyk, P. Królik,P.Żaczek, T. Leśniak, Ł. Targosz,A. Went, K. Krawczuk, B.Mietniowski, R. Styła, P/ Mąciwoda-Jastrzębski, M. Janicki, R. Jakubiec,A.Marchewka,A.Jakubiec, C. Paciorek, J. Chruściński, K.Bodzoń, W. Leczkowski, N.Pajek, D.Bieńczycki… i wielu innych…Obecnie współpracujez Marcinem Bożkiem (LAMIARENO), Januszem Wawrzynowiczem (TKM), P.Dyakowskim,Krystyną Stańko, Małgorzatą Szmudą (Jazz DlaDzieci)…Artysta doskonale odnajduje się w stylistyce muzykijazzowej, bluesowej, rockowej, funkowej, a najchętniej uczestniczy w tzw. projektachfusion jazzowych.Grzegorz Sycz ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z zakresu nauki gry na perkusji, zarównoindywidualnych jak i w grupach…

KLASA SAKSOFONU

Marcin Stefaniak

saksofonista, kompozytor.
Marcin Stefaniak - saksofonista, absolwent Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach oraz Gdańsku. Założyciel Marcin Stefaniak Trio z którym pod koniec 2017 r. wydał debiutancki album "Unveiling". Współpracuje z Arkadiuszem Krawielem, wykonując muzykę na saksofon sopranowy i cymbały wileńskie. Ponadto jest członkiem zespołu Jan Konop Big Band.

KLASA SKRZYPIEC

Joanna Szlązak

Magister sztuki, nauczyciel gry na skrzypcach.
Absolwentka klasy skrzypiec na Wydziale Instrumentalnym Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz Studium Przygotowania Pedagogicznego. Jako muzyk współpracowała z wieloma orkiestrami, m.in. Filharmonią Bałtycką w Gdańsku, orkiestrą Les Solistes Francais w Lille we Francji, Teatrem Muzycznym w Gdyni, Orkiestrą Miasta Pruszcz Gdański oraz Teatrem Wybrzeże w Gdańsku, gdzie współtworzyła zespół grający muzykę portugalską Fado. Posiada bogate doświadczenie w nauczaniu gry na skrzypcach, na wszystkich poziomach nauki. Umiejętności pedagogiczne zdobywała w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Gdańsku, Prywatnej Szkole Muzycznej w Redzie oraz Amerykańsko - Polskim Stowarzyszeniu Oświatowym w Gdyni. Prowadzi zajęcia dla dzieci od 4 roku życia, młodzieży i dorosłych. Jest współtwórczynią dwóch zespołów wokalno - instrumentalnych, z którymi koncertowała w kraju i za granicą oraz nagrała kilka płyt. W swojej pracy pedagogicznej skupia się na wydobywaniu z każdego ucznia jego indywidualnego potencjału, stosując własne, autorskie metody nauczania. Oprócz zagadnień związanych z techniką gry na instrumencie, na zajęciach rozwija w uczniach muzykalność, poczucie tonalności oraz pasję do gry.

NAUKA GRY NA PIANINIE I KEYBOARDZIE

Justyna Herbasz

magister sztuki, specjalistka w dziedzinie rytmiki, instruktor tańca, choreograf, nauczycielka w klasie pianina i keyboardu
Absowentka wydziału Dyrygentury Chóralnej,Rytmiki i Wychowania Muzycznego w Akademii Muzycznej w Gdańsku.Absolwentka SzkołyNauczycieli Tańca. Wieloletni tancerz zespołów regionalnych, kilkuletni choreograf zespołu folklorystycznego.Jako nauczyciel rytmiki, tańcanowoczesnego i kaszubskiego współpracowała z: Pałacem Młodzieży w Gdańsku,MDK w Sopocie,Gdyńską Szkołą Artystyczną (Studium Tańca,Studium Wokalno – Estradowe). W Teatrze Muz. -Junior realizowała własny projekt : „Obrazy ruchowe inspirowane muzyką,ożywiane gestem”.Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi,młodzieżą i osobami dorosłymi.

Aleksandra Mularczyk

magister sztuki, pianistka
Aleksandra Mularczyk jest absolwentką Akademii Muzycznej w Bydgoszczy na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa spec. instrumentalistyka jazzowa - fortepian, Akademii Muzycznej w Gdańsku na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa spec. instrumentalistyka jazzowa - fortepian oraz ukończyła Studium Pedagogiczne przy AM w Bydgoszczy. Umiejętności doskonaliła pod okiem wybitnych pianistów trójmiejskiej i bydgoskiej sceny jazzowej m.in. Sławka Jaskułke, Ignacego Wiśniewskiego, Włodzimierza Nahornego, Krzysztofa Herdzina oraz podczas warsztatów (m.in. z Wojtkiem Pilichowskim, Pawłem Tomaszewskim, Bartoszem Hadała). Od kilku lat związana jest z działalnością pedagogiczną dzieci, młodzieży i dorosłych na różnym poziomie zaawansowania. Zajęcia z Olą ukierunkowane są na wykonawstwo szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej (m.in. jazz, blues, pop, muzyka filmowa), oraz na doskonalenie i wprowadzenie umiejętności improwizacji, samodzielnego tworzenia akompaniamentu i własnych kompozycji, jak również własnych aranżacji utworów. Na zajęciach pobudzana jest kreatywność i indywidualność muzyczna uczniów.

Joanna Szlązak

magister sztuki
Joanna Szlązak jest Absolwentką Wydziału Instrumentalnego Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz Studium Przygotowania Pedagogicznego. Posiada bogate doświadczenie w nauczaniu. Prowadzi zajęcia z nauki gry na pianinie i keyboardzie dla dzieci od najmłodszych lat w ramach Strefy Malucha, młodzieży i dorosłych. Jest współtwórczynią dwóch zespołów wokalno - instrumentalnych, z którymi koncertowała w kraju i za granicą oraz nagrała kilka płyt. W swojej pracy pedagogicznej skupia się na wydobywaniu z każdego ucznia jego indywidualnego potencjału, stosując własne, autorskie metody nauczania. Oprócz zagadnień związanych z techniką gry na instrumencie, na zajęciach rozwija w uczniach muzykalność, poczucie tonalności oraz pasję do gry.

kształcenie słuchu i teorii muzyki

Joanna Galubinska

absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku wydziału Kompozycji i Teorii Muzyki, nauczyciel kształcenia słuchu, zasad harmonii i form muzycznych w Szkole Muzycznej I i II st. w Gdyni. Umiejętności muzyczne rozwijała w Państwowej Szkole Muzycznej I st.w Gdyni oraz w Społecznej Szkole Muzycznej II st. w Gdyni (gitara klasyczna). Po ukończeniu studiów pierwszą pracę rozpoczęła w Prywatnej Szkole Muzycznej jako nauczyciel gitary klasycznej i teorii. Pracowała również w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. w Słupsku i Gdyni jako nauczyciel teorii oraz jako nauczyciel gry na gitarze klasycznej. Uczestniczy w wielu szkoleniach dla nauczycieli teoretyków stale podnosząc swoje kwalifikacje.
Bon upominkowy

Szukasz oryginalnego prezentu?

Ktoś z twoich bliskich marzył o nauce gry na instrumencie bądź nauce śpiewu?

Mamy idealny pomysł na prezent np. z okazji imienin, urodzin, walentynek, komunii, rocznicy itp.

Muzyczny bon upominkowy uprawnia do indywidualnej nauki na wybranym instrumencie:

 • gitara klasyczna
 • gitara akustyczna
 • gitara elektryczna
 • gitara basowa
 • perkusja
 • skrzypce
 • saksofon/klarnet
 • pianino/keyboard
 • wokal
 • ukulele

Do wyboru są następujące bony:

BON MIESIĘCZNY
95 zł
 • 1 lekcja 45 minutowa
BON MIESIĘCZNY
170 zł
 • 2 lekcje 45 minutowe
BON MIESIĘCZNY
320 zł
 • 4 lekcje 45 minutowe
BON 2 – MIESIĘCZNY
470 zł
 • 6 lekcji 45 minutowych
BON 3 - MIESIĘCZNY
600 zł
 • 8 lekcji 45 minutowych

Bon można zakupić w siedzibie Centrum Muzycznego Virtuo lub zamówić telefonicznie pod numerem 600486240.