Nauka gry na perkusji

Perkusja

Prowadzona na profesjonalnym zestawie perkusyjnym przez profesjonalnego nauczyciela i czynnego muzyka z wieloletnim stażem.

Niemal każde dziecko przechodzi przez okres fascynacji grą na bębnach. Początkowo rolę instrumentów perkusyjnych często pełnią miski i garnki, jeśli jednak zapał do grania na nich przez dłuższy czas nie słabnie, warto rozważyć zamianę ich na prawdziwe werble i talerze. W naszej szkole masz taką możliwość! Proponujemy profesjonalną naukę gry na perkusji w swojej siedzibie w Gdyni. Przekonaj się, dlaczego warto skorzystać właśnie z naszej oferty.

Perkusja – jak wygląda nauka gry na tym instrumencie w Virtuo Dance Studio?

Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem profesjonalnego zestawu perkusyjnego przez profesjonalnego nauczyciela i czynnego muzyka z wieloletnim stażem. Dzięki temu nauka jest naprawdę efektywna, a przy tym przyjemna. Kursanci mają kontakt z prawdziwą perkusją, wykorzystywaną przez praktyków, przez co wyrabiają sobie dobre nawyki na przyszłość. Nasi prowadzący są świetnie przygotowani i dysponują bogatym doświadczeniem i wiedzą, którą chętnie się dzielą.

Zajęcia odbywają się indywidualnie dla uczniów w każdym wieku i na wszystkich poziomach zaawansowania. Ich program i tempo są zawsze dopasowywane do potrzeb konkretnego kursanta. Możemy uczyć od podstaw, ale również skupić się na udoskonalaniu konkretnych elementów warsztatu. Podczas kolejnych spotkań wykorzystujemy wszystkie gatunki muzyczne m.in. POP, ROCK, JAZZ, SOUL, FUNKY, dzięki temu każdy może znaleźć wśród nich coś, co będzie odpowiadało jego upodobaniom.

Nauka gry na perkusji w naszej szkole zapewnia uczestnikom kursów wszechstronny rozwój. W czasie zajęć uczymy ich m.in.

  • solidnej techniki werblowej,
  • różnych podziałów na zestaw,
  • pracy z metronomem,
  • aranżacji,
  • improwizacji,
  • czytania nut,
  • interpretacji utworów muzycznych
  • pracy w zespole.

Jeśli nasza oferta wydała Ci się interesująca, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie dodatkowe pytania na temat zajęć z gry na perkusji, ich programu czy wykorzystywanych podczas nich metod nauki. Zapisz się już dziś lub zgłoś do nas swoje dziecko i pozwól mu odkrywać zupełnie nową pasję!

nauka-gry-na-perkusji