ZESPOŁY INSTRUMENTALNE

nauka-gry-na-perkusji

GRASZ na instrumencie w stopniu średniozaawansowanym/zaawansowanym? Chcesz szkolić swój warsztat w zespole?

U nas zrobisz to pod okiem najlepszych specjalistów.

Zajęcia zespołowe są najlepszą formą rozwoju dla wszyskich instrumentalistów posiadających podstawy gry.

Nauczyć się pracy zespołowej, zdobędziesz nowe przyjaźnie, rozwiniesz się pod względem rytmicznym, stworzysz wraz z zespołem nowe artystyczne projekty.

Dołącz do nas jeśli grasz na :

  • basie
  • perkusji
  • gitarze
  • saksofonie/klarnecie/flecie
  • pianinie
  • lub innym instrumencie

Przygotowujemy do koncertów.

Będziesz pracować również z wokalistami.

Zajęcia odbywają się dwa razy w miesiącu w soboty, każde spotkanie trwa 120 minut.

Najbliższe spotkania zespołowe:

08.10/29.10/5.11/26.11/3.12/10.12

Opłata miesięczna wynosi 150 zł dla uczniów Virtuo uczęszczających na zajęcia indywidualne, dla uczniów uczęszczających tylko na zespoły 220 zł.

Prowadzenie zespołów - Adam Żuchowski, kontrabasista, kompozytor, aranżer. Absolwent Liceum Muzycznego w Elblągu i Akademii Muzycznej w Gdańsku. Zawodową karierę rozpoczął, grając w Kwintecie Oli Mońko, od zdobycia nagrody dla najlepszego instrumentalisty na I Ogólnopolskim Przeglądzie Młodych Zespołów Jazzowych i Bluesowych w Gdyni (1998), później z Blue Mind Quartet zdobył Aniołka Jazzowego Bielskiej Zadymki Jazzowej (2002), a w 2010 roku, grając w TrioMania otrzymał Fryderyka 2010 za Fonograficzny Debiut Roku. Jest członkiem różnych składów Irka Wojtczaka oraz zespołów: Joanna Knitter Blues & Folk Connection i Dominik Bukowski Quartet. Współpracował z Ignacym Wiśniewskim, Sławkiem Jaskułke, Iloną Damięcką, Tymonem Tymańskim oraz Mikołajem Trzaską, z którym nagrywa muzykę do filmów Wojciecha Smarzowskiego oraz z innymi formacjami  muzyki improwizowanej w Polsce i za granicą. Od 2002 roku współpracuje z Teatrem Atelier w Sopocie, będąc kierownikiem muzycznym większości projektów André Ochodlo. Kooperuje również z: Teatr im. Adama Mickiewicza (Częstochowa), Teatrem Nowym (Poznań), Divadlem Arena i Divadlem Bezruce (Ostrawa) oraz Teatrem Narodowym w Brnie. Skomponował i nagrywał muzykę do wielu spektakli teatralnych – m.in.: Przełamując fale; Kto się boi Virginii Woolf; Plaża; Demony; Superman nie żyje; Weisman i Czerwona Twarz; Hamlet; Proca; Poniżej pasa; Divadelni (Der Theater Macher); Siła przyzwyczajenia (Die Macht der Gewohnheit); Zbrodnia i kara; Fałsz i Maria.